Kniha návštev

Dátum: 05.11.2018

Vložil: Janakova

Titulok: Svedectvo mojej pôžičky

VŠETKO, PREČÍTAJTE TENTO SÚVISLOSTI O tom, ako som získal úver od právoplatného a dôveryhodného veriteľa

Moje meno je Romana Jana, hľadali si pôžičku na vyúčtovanie svojich dlhov, každý, koho som stretol, podvádzal a vzal moje peniaze, kým som sa konečne stretol s Davidom Collinsom. Mohol mi dať pôžičku vo výške 450 000 000 dolárov. Pomohol aj iným moji kolegovia. kontaktujte ho dnes pre váš úver: 19dc1964@gmail.com

—————

Dátum: 27.10.2018

Vložil: tj30.1969@gmail.com

Titulok: Kde môžem získať rýchlo hotovosť úvery?

Tam sú stovky bezplatné a platené webových stránok na internete ponúka úver ponúka medzi súkromnými osobami a všetky sú falošné. Mnohé z týchto veritelu viesť dlžník povinný platiť poplatky niekoľkokrát, a potom konečný výsledok, nedostanete nič. Je pravda, že existujú vážne veritelé, ale ťažko nájsť na internets, pretože escros napadol systém pridelování prostriedkov medzi jednotlivé. Ukoncil som vaša kreditná problémy po snaží veritel nasledujúce posudok reklama, ktorého som stretol na poľnohospodárstvo fórum. Najdôležitejšie je pochopiť, vedieť, že pujcování peniaze tiež stojí peniaze, pretože tam sú doklady, ale v prípade tohto veritele je naozaj zaujímavé, pretože som zaplatil a raz poplatok, a veľmi malé množstvo peňazí. Dal som to svedectvo na počesť šťastie, táto dáma mi dal. Ak máte problém nájsť financovania pre váš projekt, alebo rýchle peniaze, pôžičky bez podvodu, potom je tento článok by vás zaujímajú, pretože zistíte, spokojnosť s rôznymi potrebami v prípade a ľahkosťou. Voľný prístup na všetky informácie, alebo ak sa chcete prihlásiť, aby úveru : tj30.1969@gmail.com

—————

Dátum: 17.10.2018

Vložil: miss rose

Titulok: nabídka půjčky

Potřebujete naléhavou půjčku, podváděli jste a podváděli jste některé špatné podvodníky? pošlete nám e-mail s vámi na rychlou a spolehlivou půjčku, nabízíme krátkodobý a dlouhodobý úvěr a splácení závisí na vaší schopnosti splácet. Nabízíme půjčku všem zajištěným i nezajištěným úvěrům bez dokladu o příjmech a ručitelích.
Jsme čestní a rychlí, půjčka bude schválena do 2 až 6 hodin. Pouze vážné osoby a společnost, která mají být uplatněna. napište nám na missroseloanfirm@hotmail.com

—————

Dátum: 15.12.2018

Vložil: WE OFFER ALL KIND OF LOANS

Titulok: WE OFFER ALL KIND OF LOANS

Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

—————

Dátum: 12.09.2018

Vložil: Mr farriton steven ray

Titulok: bgsblcinstrumentltd@gmail.com


Dear Sir/Madam,

We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project (s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects. We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffer driven offers.

We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable. below is our instrument description.

The procedure is very simple; the instrument will be reserved on Euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of MT760.

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:

1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) (Appendix A)
2. Total Face Value: Eur 5M MIN and Eur 10B MAX (Ten Billion USD).
3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Barclays, Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt.
4. Age: One Year, One Month
5. Purchasing Price: 32% of Face Value plus 2% commission fees to brokers.
6. Leasing Price: 4% of Face Value plus 2% commission fees to brokers.
7. Delivery: Bank to Bank swift.
8. Payment: MT-103 or MT760
9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

We are ready to close leasing with any interested client in few banking days, if interested do not hesitate to contact me direct.

Email: bgsblcinstrumentltd@gmail.com
Regards,

Mr farriton steven ray

—————

Dátum: 02.03.2018

Vložil: Jana Mabrouk

Titulok: Dostávam pôžičku vo výške 80 000 EUR od Senera Petra Krajčoviča.

Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Jana a chci, abyste vedeli, že Senátor Peter Krajcovic je skutecný veritel a jeho e-mail: senatorrpwalter@hotmail.com, Císlo služby WhatsApp je: +1 (518)558-5338, protože mi dal pujcku ve výši 80.000 EUR.

Jana Mabrouk
jana092345@email.cz

—————

Dátum: 18.01.2018

Vložil: cara pemesanan qnc jelly gamat

Titulok: ginaulfa5@gmail.com


https://goo.gl/HymDfD

—————

Dátum: 23.03.2015

Vložil: Janka

Titulok: odporučam

super obchod, malý supermarket.

—————

Dátum: 15.10.2013

Vložil: Zuzana Č.

Titulok: pochvala

Dobrý deň,
máte super predajňu v Hranovnici, naozaj dobrý sortiment. Aj stránka je veľmi pekná, len tak ďalej, držím Vám palce :)

—————